Створення реклами


Виготовлення реклами складний і творчий процес, який приносить нам багато задоволення. Щоразу коли ми беремося за новий проект - це означає безліч свіжих ідей та нових звершень. Кожне нове завдання - це виклик, виклик собі так виклик ринку. Ми поважаємо бажання клієнтів, але стараємося опиратися не на ідеї окремих людей, а на багаторічний досвід та аналітичний підхід до виготовлення реклами, що на виході дозволяє безпомилково отримати якісний продукт і добитися бажаного для вас результату.

Реклама Тернопіль

Яку рекламу ми запронуємо саме вам?


Ми стараємося завжди працювати нестандартно і адаптуватися до потреб кожного замовника. Велика промо-акція, реклама на транспорті, масова розсилка флаєрів чи реклама в інтернеті, ми не можемо сказати доки не оцінимо усі за та проти у вашому конкретному випадку. Ми запропонуємо оптимальний варіант, зваживши ефективність та вартість заходів.


Як ми виготовляємо рекламу?


Якщо ви знаходитеся в Тернополі, то найкраще буде провести зустріч, де ми визначимо пріоритети та вектори роботи над вашим проектом. Після чого ми розробляємо декілька альтернативних концепцій проведення рекламної кампанії для вас. Далі ми приступаємо до розробки рекламного продукту (проводимо фотосесії, розробляємо дизайн), створюємо якісні та зрозумілі комунікаційні рішення. Далі проводимо медіа-планування, та формуємо остаточний бюджет кампанії. Залишось розмістити рекламу на носіях.

Ми також працюємо дистанційно з виїздом до клієнта в інші міста України.