Маркетинг

  • Нова стратегія підійде саме для вас.
  • Насправді, нас не лякає складний аналіз!
Перша заповідь реклами: "Не вкладати в рекламу доки ви не зрозуміли, що з маркетингом у вас все добре."  А у вас з маркетингом усе добре? Якщо ви не впевненні, то ми готові проаналізувати якість вашого маркетингу.

Робота з покращення вашого маркетингу с кладається з наступних етапів:
  • Маркетинговий аудит. Цей етап є не надто видовищний, але ключовий в прийнятті правильних змін. Аніліз включає в себе: дослідження відповідності потреб ринку, дослідження маркетингу ваших конкурентів, дослідження впливу маркетингових заходів на фінансовий результат. Після чого ви отримуєте звіт.
  • Маркетингове дослідження. На базі результатів аудиту ми проводимо дослідження можливостей покращення ефективності маркетингу. Ви отримуєте список практичних рішень, які ви можете одразу втілити в життя та добитися нових якісних результатів.
  • Створення індивідуальних маркетингових рішень та маркетингових стратегій. Якшо для покращення маркетингу не достатньо рекомендацій, ми готові створити рішення які покращать ваші продажі (оптимізуємо роботу відділу продажів, проведемо тренінги для продавців, створимо заходи для покращення впізнаваності вашого бренду). Не можливо перерахувати усі можливі покращення, бо кожного разу вони унікальні і підходять саме для вашої компанії.


Маркетинговий аудит від нашої агенції

Аудит проводять спеціалісти з багаторічним досвідом у маркетингу.  Тому ви отримаєте гарантовано якісний результат.

Вартість даної послуги буде відрізнятися в залежності від кількості залучених спеціалістів, та від глибини необхідного дослідження. Ми впевненні, що не буває випадків, коли неможливо домовитися.