Брендинг та створення фірмового стилю

  • Ми створимо вам назву і логотип.
  • Також ми вам створимо корпоративний стиль
  • Бажаєте, щоб і вас впізнавали?
Найважливіше поняття в маркетингу - поняття бренду. Якщо ви не бренд - ви не існуєте. Хто ж ви тоді? Ви - звичайний товар.

Сильний бренд - це не тільки висока якість товару або послуги. Бренд володіє ще однією властивістю, яку важко висловити словами. Назвіть це особистістю, характером, аурою, атмосферою - як завгодно, але справа в тому, що саме це "щось", яке притягує як магніт, по-особливому впливає на споживача і приваблює його. Це "щось" потрібно створювати кожного разу коли ви вирішуєте почати бізнес. Ми полегшуємо вам цю нелегку справу, та створюємо привабливе обличчя для вашого бренду.

Для того, щоб ваш бренд був невторним та ефективним, ми проводимо дослідження, після чого поетапно створюємо його елементи.  Це тривалий та кропіткий процес, він складається з деклькох важливих етапів:

Створення бренд-формули

Для того, щоб переконатися що усі рішення по брендуванню правильні, ми створюємо бренд-формулу. Бренд-формула - це рамки в яких ми починаємо побудову вашого бренду.

формула бренду

Часто для того щоб прийняти якісне рішення, достатньо відкинути усе лишнє. Це правило працює і підчас створення бренду.


Неймінг (створення назви)

Це так просто! Тут немає за що платити гроші. Досить смішно таке чути враховуючи, що на створення будь-якої назви йдуть дні (деколи тижні), сотні перечитаних сторінок текстів, тисячі спалених нервових клітин, а все заради п'яти букв, які людям западуть в душу.


Створення логотипу

Не менш важливим та складним процесом в брендуванні є створення логотипу. Скільки часу потрібно, щоб створити якісний логотип? З досвіду можемо сказати - від двох днів до декількох тижнів. Для отримання якісного результату потрібно підібрати унікальні та впізнавані кольори, намалювати десятки сторінок скетчів та перевірити результат на унікальність. Багато цікавої роботи, результатом якої буде те лого, котрим ви будете гордитися протягом років.

Створення фірмового стилю

Створюючи образ вашого бренду - ми не обмежуємося створенням назви та логотипу, ми створюємо візуальнну ідентифікацію для усього що потрібно у вашому випадку:
  • поліграфії (візиток, конвертів, папок, фірмових бланків);
  • для сувенірної продукції (ручок, блелоків, кружок);
  • для POS-матеріалів (табличок, вказівників, цінників);  • для вашого офісу (інтер'єру та екстер'єру);
  • для вашого транспорту (вантажного, легкового, автобусів).
Якщо вам потрібні нестандартні елементи для брендування, в цьому ми також можемо вам допомогти.