Реклама в Тернополі

Ви займаєтеся бізнесом в Тернополі та бажаєте розвиватися незважаючи на нестабільність. В такому разі вам потрібно знати як ефективно рекламуватися в нашому місті. Думаю не стане для вас сюрпризом те що місто перенасичено різноманітними рекламними площинами, та з появою кожної нової зменшується ефективність усіх попередніх. Ефективні місця заняті загальноукраїнськими компаніями на місяці вперед, а неефективні продаються рекламними агентами наче "золоті". В будь-якому випадку не втрачайте гумору, надій на проведення ефективної рекламної кампанії. Для того щоб рекламна кампанія пройшла справжнім вибухом потрібно знайти власну цільову аудиторію. Тернопіль чітко поділений на зони в яких можна знайти власних клієнтів, якщо ви орієнтуєтеся на молодь, то ефективною реклама може бути в районі цетру міста, на вулицях: Чорновола, Хмельницького, Шевченка, Сагайдачного. Також не потрібно ігнорувати район закладів в яких буває молодь в районах розважальних центрів, також в райони ВУЗів (під час навчального року).

Ефективна реклама

Який бюджет буде достатнім для проведення ефективної рекламної кампанії в Тернополі? Це питання не має чіткої відповіді, точно не менше 5000-10000грн. Було би наївно вважати, що можна ефективно рекламуватися зробивши лише візитки та вивіску (хочя ця думка досить міцно осіла в головах багатьох приватних підприємців, які орієнтуються лише на мінімізацію витрат).

Інвестиція в рекламу

Якщо розглядати з економічної точки зору реклама - це інвестиція у впізнаваність та імідж власного бізнесу. Тому не бійтеся вкладати в рекламу, але робіть це зважено, та сплановано, від чого ваші рекламні кампанії будуть ефективнішими в рази.

Повернутися до списку