Статті

Тут ви можете знайти корисну інформацію, що допоможе оптимізувати ваші витрати на рекламу, та стати ефективнішими і успішнішими.

 • Ефективна реклама

  Ці питання можуть мати безліч відповідей в залежності від галузі в якій ви працюєте, та рівня конкуренції на вашому ринку.

 • Реклама в Тернополі

  Ви займаєтеся бізнесом в Тернополі та бажаєте розвиватися незважаючи на нестабільність. В такому разі вам потрібно знати як ефективно рекламуватися в нашому місті. Думаю не стане для вас сюрпризом те що місто перенасичено різноманітними рекламними площинами, та з кожної появою нової зменшується ефективність усіх попередніх.

 • VM Systems наш польський партнер

  Після більш ніж 9 успішних років діяльності на польському ринку компанія VM Coaching Systems (vwcoaching.com) прийшла на український ринок. Тепер і українським магазинам доступні високоякісні послуги з проектування та мерчендайзингу. Офіс компанії тепер розміщено в Тернополі.

 • Яку рекламу обрати саме вам?

  Яку рекламу обрати ? Як виділитися на фоні конкурентів? Наскільки нестандартно потрібно підходити в питаннях розробки рекламних кампаній? На ці питання я спробую дати коротеньку відповідь.